Gdzie jechać na miesiąc miodowy? Nasze pomysły na podróż poślubną!

14.05.2024

Gdzie jechać na miesiąc miodowy? Nasze pomysły na podróż poślubną!

Był ślub, więc czeka Was tylko podróż poślubna. A więc gdzie pojechać w podróż poślubną? Jakie miejsce na podróż poślubną wybrać? Jaki pomysł na podróż poślubną?

Odpowiedzi nasuwa się cała masa. Wszystko zależy od tego jakim typem podróżnika jesteście. Jeśli ktoś lubi wakacje all inclusive, to na miesiąc miodowy poleci do Egiptu, Turcji czy Grecji. W takich miejscach można dniami wylegiwać się na plaży, korzystać z hotelowych basenów, a w niektórych hotelach ze stref SPA, a wieczorami w romantycznym otoczeniu popijać lokalne alkohole. Są to dobre miejsca dla podróży poślubnej, gdzie możecie całymi dniami odpoczywać korzystając z wszelkich usług oferowanych przez hotel.

Zastanawiając się nad ciekawym spędzeniem miesiąca miodowego, czyli gdzie pojechać w podróż poślubną, warto również w Internecie poszukać hoteli, które specjalizują się w pobycie dla nowożeńców w trakcie miesiąca miodowego i są to na pewno bardzo dobre miejsca na podróż poślubną. Można też zastanowić się nad ślubem w egzotycznym miejscu i połączyć go od razu z podróżą poślubną. Coraz bardziej popularnym miejscem, gdzie w podróż poślubną można się wybrać, a wcześniej wziąć ślub, staje się Sri Lanka. Jest to wręcz bajeczne miejsce na podróż poślubną. Wyobraźcie sobie te cudowne zdjęcia z rajskich plaży. Należy jednak wziąć pod uwagę, że ten pomysł na podróż poślubną nie należy do najtańszych. Szczególnie jak chce się zaprosić na ślub połączony z podróżą poślubną swoje rodziny czy znajomych. Zawsze zostaje postawione pytanie kto ma płacić za sam przelot oraz pobyt gości?

Pomysł na podróż poślubną!

A co jeśli nie lubisz leżeć na plaży czy basenie w opcji all inclusive podczas miesiąca miodowego. My znamy wiele małżeństw, które były z nami w podróży poślubnej w takich miejscach jak Iran czy Tajlandia i Kambodża. Trzeba jednak wziąć po uwagę, że przede wszystkim podczas Waszego miesiąca miodowego nie będziecie sami, ale w grupie ludzi podróżujących razem z Wami. Druga kwestia to taka, że będziecie się przemieszczać co parę dni do różnych miast i hoteli podczas Waszego miesiąca miodowego. Ale czy może być coś wspanialszego podczas podróży poślubnej niż romantyczna kolacja na dachu wieżowca MahaNakhon w Bangkoku, niż zabawy do białego rana na Pub Street w Sien Reap w Kambodży, niż zdjęcia z podróży poślubnej z Angkor Wat? Dla osób lubiących podróże odpowiedź brzmi NIE! Uważamy, że Tajlandia i Kambodża są idealnym pomysłem na podróż poślubną. Dobrym też miejscem, gdzie na podróż poślubną warto jechać jest Japonia. Na pewno zdjęcia z górą Fuji w tle będą niesamowitą pamiątką z podróży poślubnej.

Podróż poślubna - Europa!

Innymi ciekawymi miejscami na podróż poślubną są krótkie wyjazdy typu city break do takich miast jak Praga, Paryż, Barcelona czy Wenecja. Tam zawsze może i jest romantycznie. Oczyma wyobraźni widzimy Was we francuskich kawiarenkach w dzielnicy Montmartre, pijących cafe latte z crème brûlée, spacerujących Polami Elizejskimi, czy robiących sobie zdjęcia z Wieżą Eiffela. A co powiecie na Plac św. Marka W Wenecji, włoskie cafe espresso oraz romantyczną przejażdżkę tylko we dwoje gondolą po Wenecji? Czy może być coś bardziej romantycznego podczas miesiąca miodowego? Czy są bardziej romantyczne miejsca na podróż poślubną?

Są to bez wątpienia ciekawe miejsca na podróż poślubną. Ale nie są to miejsca zbyt oryginalne, gdzie w podróż poślubną warto pojechać. I raczej takie wyjazdy nie są traktowane jako typowe wyjazdy w podróż poślubną, ale cieszą się powodzeniem przede wszystkim wśród osób, które szukają ciekawych miejsc na podróż poślubną w Europie.

Miejsca w podróż poślubną

Czyli w podróż poślubną możemy lecieć do hotelu all inclusive w Egipcie, Turcji czy Grecji. To jedna opcja dla osób, które lubią morze, plażę, spa, mieć wszystko pod ręką i we dwoje spędzać miesiąc miodowy. W takich miejscach są również organizowane różnego rodzaju dyskoteki, podczas których możemy się trochę wyszaleć podczas naszej podróży poślubnej. A o to nam przecież również chodzi.

Kolejna opcja, to wybrać się w podróż poślubną do Azji, aby tam celebrować swój ślub. Już nie we dwoje, ale z grupą. Można przecież również namówić na przykład świadków ślubnych na wspólny wyjazd, aby również oni uczestniczyli w Waszej podróży poślubnej. Jeśli lubią podróżować, to na pewno Tajlandia czy Japonia będzie dla nich ciekawym miejscem i chętnie wezmą udział w Waszej podróży poślubnej. Na takich wyjazdach również można spotkać wielu ciekawych ludzi, którzy mogą Wam tylko urozmaicić Waszą podróż poślubną.

A jak ktoś nie lubi dłuższych wypadów, to ciekawą opcją jest jeden albo kilka wypadów typu city break. Wówczas miodowy miesiąc może trwać i trwać. W takiej przedłużonej podróży poślubnej można poznać kilka miast i zobaczyć wiele różnych niezwykłych miejsc, takich jak na przykład wieża Eiffela w Paryżu, Koloseum w Rzymie czy Most Karola w Pradze, do której mamy z Polski naprawdę blisko i jadąc tam samochodem polecamy również odwiedzić Ołomuniec zwany drugą Pragą i porównać oba miejsca.

Cokolwiek nie wybierzecie, na pewno będzie to dla Was niezwykła podróż poślubna, a opisane przez nas miasta są bardzo ciekawymi miejscami na podróż poślubną, gdzie bez wątpienia warto pojechać w miesiąc miodowy.