STREFA TOUR PLUS

Klasyczny wyjazd do Strefy z dodatkowym dniem w Kijowie! W jeden dzień zobaczysz wszystkie kultowe miejsca na terenie Zony. Dwa pozostałe dni spędzimy natomiast w Kijowie, a tam czeka Cię zwiedzanie stolicy Ukrainy i rejs statkiem po Dnieprze i pubbing ;)

STREFA TOUR PLUS- 1 dzień w Strefie, 2 dni w Kijowie

Termin wyprawy:

Koszt:

24.07 - 28.07.2019

899 zł
990 zł

Informacje o wyprawie


Nasz klasyczny wyjazd do Strefy poszerzony o dodatkowy dzień w Kijowie!

 

Chcesz poczuć klimat Czarnobylskiej Strefy Zamkniętej i zobaczyć kultowe miejsca zlokalizowane na jej terenie, a oprócz tego spędzić długi weekend w kilkumilionowej stolicy Ukrainy - Kijowie, zobaczyć jej historyczne centrum i przekonać się jak i gdzie bawią się Kijowianie? Jeśli tak, to ta rozbudowana wersja wyjazdu Strefa Tour jest dla Ciebie! W programie również rejs statkiem po Dnieprze z dyskoteką na pokładzie:)

Podczas pobytu w Strefie i Kijowie grupa będzie podzielona na dwie odrębne ekipy, każda będzie miała swojego polskojęzycznego przewodnika, w ten sposób będziemy mogli zobaczyć o wiele więcej, a samo zwiedzanie będzie po prostu bardziej komfortowe!

To brzmi znajomo ;) Podczas zwiedzania Czarnobyla bedziemy oczywiście w największej szkole w Prypeci - Szkole Średniej nr 3, gdzie w jednej z sal podłogę pokrywają maski przeciwgazowe. Razem wejdziemy na jeden z budynków, żeby zobaczyć panoramę Miasta Duchów, czyli Prypeci. Będziesz miał możliwość zrobienia sobie zdjęcia pamiątkowego przed elektrownią, czy przy znaku wjazdowym do miasta Prypeć! Dzięki świetnej organizacji wynikającej z ogromnego doświadczenia gwarantujemy, że w ciągu jednego dnia zobaczysz z nami wszystkie te miejsca!

 

Wyjazd w grupie 15-36 osób.

 

Nie jesteś zdecydowany? Przeczytaj opinie na nasz temat - ponad 100 realnych opinii osób, które z nami były i nas polecają: https://www.facebook.com/pg/AlienaTours/reviews

 

Program

 

5 DNI

 

1 19:30 – wyjazd z Warszawy (spod Pałacu Kultury i Nauki, który jest obok Dworca Centralnego), trasa biegnie przez Lublin (możliwość dołączenia do grupy)
2

09:00 - 10:00 – przerwa na śniadanie

12:00 - 16:00 – zwiedzanie Kijowa: Ławra Peczerska, Park ze statuą Matki Ojczyzny, obiad, zakwaterowanie w hotelu
16:00 - 19:00 - czas wolny
19:00 - 22:00 - rejs statkiem

3

07:00 - 08:30 – śniadanie
08:30 - 11:00 – wyjazd do Strefy
11:00 - 17:00 – zwiedzanie Czarnobylskiej Strefy Wykluczenia: Czarnobyl-2 i Oko Moskwy (radar Duga); Plac Centralny w Czarnobylu, pomnik strażaków poległych w trakcie likwidacji awarii, plac ze sprzętem biorącym udział w usuwaniu awarii; plac przed elektrownią, nowy sarkofag, Plac Centralny w Prypeci, Dom Kultury Energetyk, Wesołe Miasteczko, basen, Szkoła Średnia nr 3, poczta, znaki wjazdowe do miasta Prypeć i Czarnobyl, Rudy Las, karmienie ogromnych sumów (maj-wrzesień)

17:00 - 18:00 – obiadokolacja
18:00 - 20:00 – powrót do hotelu
21:00 - ......... – integracja w pubie :)

4
07:00 - 09:45 – śniadanie, pakowanie bagaży do autobusu
10:00 - 16:00 – zwiedzanie Kijowa: Majdan, Chreszczatyk, Sobór Sofijski, Monaster św. Michała Archanioła o Złotych Kopułach, pomnik Bohdana Chmielnickiego, Zjazd Andriejewski (zakupy pamiątek i pocztówek), obiad, zakupy na drogę
16:00 – wyjazd w kierunku Polski
5
około godz. 09:00 - 12:00 – przyjazd do Warszawy

 

       *program może ulec pewnym zmianom spowodowanym decyzjami administratorów Czarnobylskiej Strefy Wykluczenia

Cena obejmuje

W CENIE:

 • przejazd autobusem na trasie Warszawa - Czarnobyl - Warszawa
 • zakwaterowanie w Kijowie w hotelu 3* w pokojach z łazienkami (2 noce)
 • wyżywienie - 2 śniadania w hotelu
 • wycieczki po Strefie Czarnobylskiej prowadzone w języku polskim
 • zwiedzanie Kijowa prowadzone w języku polskim
 • opiekę organizatora oraz przewodników miejscowych
 • ubezpieczenie od kosztów leczenia (15 tys. Euro) oraz od następstw nieszczęśliwych wypadków (3 tys. Euro)

 

DODATKOWE KOSZTY:

 • przewidywane koszty dodatkowego wyżywienia (posiłki na trasie, obiady/obiadokolacje), bilety wstępu, rejs statkiem: około 130-160 PLN
 • inne wydatki typu: woda, piwo, słodycze, przekąski, pamiątki - według potrzeb i uznania:)

Ważne informacje

 

ZANIM DOKNASZ REZERWACJI

 

 •  W wycieczce mogą brać udział tylko osoby pełnoletnie
 •  Należy posiadać ważny paszport
 •  Na Ukrainę nie trzeba wizy
 •  W przypadku posiadania innego nazwiska niż w paszporcie (np. nazwisko panieńskie) należy podać nazwisko z paszportu przy wypełnianiu rezerwacji 

 

Masz dodatkowe pytania? Sprawdź FAQ

Pogoda

-10°C 0°C 10°C 20°C 30°C
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII