Wyjazdy firmowe i prywatne

 

Chcesz zorganizować nietypowy wyjazd dla pracowników swojej firmy, klientów, partnerów biznesowych?  A może jesteście kołem naukowym, grupą fotografów lub grupą znajomych i chcecie pojechać sami do Strefy Czarnobylskiej?

 

Zorganizujemy dla Ciebie prywatny wyjazd

Wystarczy zgłosić się do nas telefonicznie lub napisać maila, a my zajmiemy się wszystkim. Ty zdecydujesz o kierunku, programie, terminie i długości wyprawy oraz z jakiego środka transportu będziemy korzystać. My przygotujemy ofertę i przeduskutujemy z Tobą każdy jej punkt.

Zaufaj naszemu doświadczeniu

Wyjazdy organizujemy od 2012 roku Prywatne wycieczki do Czarnobyla z elementami integracji zorganizowaliśmy na przykład dla firmy Whirlpool Polska SA. (referencje), KIA Motors Polska Sp. z o.o.(referencje), Interfreight (referencje), Żabka Polska sp. z o.o. (referencje) czy 3W Dystrybucja Budowlana S.A. (referencje). Do Iranu pojechali z nami w 2018 roku pracownicy Uniwersytetu Warszawskiego. Z inncyh ciekawszych wyjazdów, to jednemu z zespołów pomogliśmy nakręcić teledysk na terenie Prypeci: Projekt Nasłuch - Memento Mori

Dla małych grup

Nie musicie być dużą korporacją czy zespołem muzycznym, bo regularnie organizujemy prywatne wyprawy zarówno dla grup kilku jak i kilkunastu osobowych. Jesteśmy w stanie zorganizować wyjazd dla grupy od 2 do 100 osób, z małym i dużym budżetem!

Hitem Czarnobyl

Najczęściej organizujemy wyprawy do Czarnobylskiej Strefy Zamkniętej. Dla firm są to z reguły wyjazdy 1+1, czyli w jeden dzień zwiedzamy Strefę, natomiast wieczór i drugi dzień spędzamy w Kijowie i tutaj w zależności od wymagań klienta, zwiedzamy i robimy integrację (biesiada, clubbing). Dla małych grup zorganizowanych tworzymy wyjazdy w dowolnej wariacji, nie ma tutaj jakiejś powtarzalności. Oprócz Czarnobyla zorganizowaliśmy też prywatne wyjazdy do Iranu, Uzbekistanu, Gruzji i Rumunii.

 

Jesteś zainteresowany wyjazdem prywatnym? Skontaktuj się z nami