Wyjazdy firmowe i prywatne

 

Chcesz zorganizować nietypowy wyjazd dla pracowników swojej firmy, klientów, partnerów biznesowych?  A może jesteście kołem naukowym, grupą fotografów lub grupą znajomych i chcecie pojechać sami do Strefy Czarnobylskiej?

 

Zorganizujemy dla Ciebie prywatny wyjazd

Wystarczy zgłosić się do nas telefonicznie lub napisać maila, a my zajmiemy się wszystkim. Ty zdecydujesz o kierunku, programie, terminie i długości wyprawy oraz z jakiego środka transportu będziemy korzystać. My przygotujemy ofertę i przeduskutujemy z Tobą każdy jej punkt.

Zaufaj naszemu doświadczeniu

Wyjazdy organizujemy od 2012 roku Prywatne wycieczki do Czarnobyla z elementami integracji zorganizowaliśmy na przykład dla firmy Whirlpool Polska SA. (referencje), KIA Motors Polska Sp. z o.o.(referencje), Interfreight (referencje), Żabka Polska sp. z o.o. (referencje) czy 3W Dystrybucja Budowlana S.A. (referencje). Do Iranu pojechali z nami w 2018 roku pracownicy Uniwersytetu Warszawskiego. Z inncyh ciekawszych wyjazdów, to jednemu z zespołów pomogliśmy nakręcić teledysk na terenie Prypeci: Projekt Nasłuch - Memento Mori

Dla małych grup

Nie musicie być dużą korporacją czy zespołem muzycznym, bo regularnie organizujemy prywatne wyprawy zarówno dla grup kilku jak i kilkunastu osobowych. Jesteśmy w stanie zorganizować wyjazd dla grupy od 2 do 100 osób, z małym i dużym budżetem!

Hitem Czarnobyl

Najczęściej organizujemy wyprawy do Czarnobylskiej Strefy Zamkniętej. Dla firm są to z reguły wyjazdy 1+1, czyli w jeden dzień zwiedzamy Strefę, natomiast wieczór i drugi dzień spędzamy w Kijowie i tutaj w zależności od wymagań klienta, zwiedzamy i robimy integrację (biesiada, clubbing). Dla małych grup zorganizowanych tworzymy wyjazdy w dowolnej wariacji, nie ma tutaj jakiejś powtarzalności. Oprócz Czarnobyla zorganizowaliśmy też prywatne wyjazdy do Iranu, Uzbekistanu, Gruzji i Rumunii.

Nasze biuro podróży poza standardowymi wycieczkami, które są szczegółowo zaprezentowane na stronie internetowej, pomaga również w realizacji spersonalizowanych wczasów dla osób prywatnych oraz organizuje wyjazdy integracyjne dla firm. To szczególnie przydatna opcja w sytuacji, kiedy klient ma ciekawy pomysł na wyjazd, ale nie wie, w jaki sposób zaplanować wycieczkę. Biuro podróży dysponuje odpowiednim doświadczeniem i zapleczem kontaktów umożliwiającym realizację nawet najambitniejszych planów wakacyjnych. Zastanów się nad takim wyjazdem, a na pewno zapewnisz sobie niesamowite przeżycia, do których będziesz chętnie wracać pamięcią przez długie lata. Również zaproszeni na wyjazd pracownicy zachowają piękne wspomnienia, a ponadto będą bardziej skłonni, aby utożsamiać się ze swoim miejscem zatrudnienia.

Wyjazdy prywatne

Możliwość zorganizowania prywatnego wyjazdu stanowi nie lada atrakcję dla osób, które interesują się podróżowaniem. Warto wybierać zorganizowane wycieczki, ponieważ podjęcie takiej decyzji wiąże się z wieloma korzyściami. Klient określa kierunek, definiuje program, ustala termin i długość wyprawy, a także typuje środek transportu, który zostanie użyty w konkretnej sytuacji. To duża gratka dla osób, które lubią podróżować, a ponadto mają ściśle sprecyzowane potrzeby w tym zakresie. Zazwyczaj ten rodzaj klientów potrafi dobrze opisać, jak powinien wyglądać wymarzony wyjazd wakacyjny. Może się zdarzyć, że gotowe oferty wakacyjne nie będą dla nich wystarczająco interesujące, ponieważ doświadczeni podróżnicy poszukują czegoś więcej, a zaspokojenie ich potrzeb w tym zakresie jest trudniejsze, niż mniej zaangażowanych turystów. Równocześnie biuro podróży dysponuje znacznie lepszymi możliwościami w zakresie realizacji pomysłów klientów po prostu ze względu na doświadczenie oraz niezbędny do sprawnego zorganizowania wyjazdu zagranicznego "know-how". Ustalenie szczegółów organizacyjnych oraz przygotowanie oferty nie stanowi dużego wyzwania dla pracowników takiej firmy. Dlatego, jeśli masz sprecyzowane plany wakacyjne, ale nie chcesz poświęcać czasu na zajmowanie się ustalaniem szczegółów wyjazdu, wyjeżdżaj na zorganizowane wycieczki. Aby zdecydować się na takie rozwiązanie, wystarczy zgłosić się do nas telefonicznie lub napisać maila. Po ustaleniu zapotrzebowania chętnie przygotujemy dla Ciebie szczegółową ofertę. Wycieczka zorganizowana to świetna opcja dla każdego, kto chce naprawdę odpocząć podczas wakacji. Wybór takiego wyjazdu oznacza również możliwość uniknięcia niepotrzebnego stresu, który wiąże się z samodzielnym planowaniem wczasów.

Wyjazdy firmowe

Ciekawą opcją są wycieczki integracyjne dla firm. Na takim wyjeździe zatrudnione osoby mogą się lepiej poznać i bardziej polubić, co sprawia, że rośnie również ich satysfakcja z wykonywanej pracy. Często ma to również pozytywne przełożenie na wyniki firmy, ponieważ dzięki takim benefitom poprawia się poziom komunikacji pomiędzy zatrudnionymi osobami. Wycieczki zorganizowane za granicę cieszą się dużą popularnością wśród naszych klientów, ponieważ są bardzo ciekawe i obfitują w liczne atrakcje. Ekipa decydująca się na taki wyjazd może nabrać nowej, nieoczywistej perspektywy na sprawy firmy. Jak powszechnie wiadomo podróże kształcą. Do tej pory zrealizowaliśmy wycieczki dla firm takich, jak Whirpool SA, KIA Motors Polska Sp. z o.o., czy 3W Dystrybucja Budowlana S.A. Osoby w nich zatrudnione wyjechały z nami do Czarnobyla. To kierunek, który cieszy się wyjątkową popularnością wśród klientów, być może ze względu na to, że nie jest oczywistą destynacją. Skomplikowana historia tego miejsca wielu osobom wydaje się intrygująca i chętnie wybierają się w podróż, która pozwala zobaczyć na własne oczy, jak ono dziś wygląda. Wyjazdy firmowe do Czarnobyla są świetnym, naprawdę niebanalnym rozwiązaniem, które porusza wyobraźnię i składnia do refleksji. Warto również wspomnieć o tym, że w 2018 roku pracownicy Uniwersytetu Warszawskiego wyjechali z nami do Iranu. To bardzo ciekawe miejsce o bogatej historii, które pozwala na zapoznanie się ze specyfiką kultury wywodzącej się z Islamu. W naszym kręgu kulturowym ta religia jest w dużym stopniu niezrozumiana. Jeśli zainteresowały Cię wyjazdy integracyjne organizowane przez naszą firmę, możesz zapoznać się z referencjami, które wystawili nam przedsiębiorcy. Dzięki temu poznasz więcej szczegółów.

Elastyczna oferta

Nasza oferta jest niezwykle elastyczna. Wyjazdy integracyjne, które organizujemy, są dokładnie dostosowane do potrzeb klientów, co sprawia, że satysfakcja przez nich osiągana jest znacznie większa, niż w przypadku typowych wycieczek przeznaczonych dla zwykłych turystów. Najlepiej sprawdzają się wycieczki firmowe w małych grupach, ponieważ pozwalają na pełną integrację, a komunikacja pomiędzy osobami uczestniczącymi w takim wyjeździe przebiega znacznie sprawniej. Można się zaprzyjaźnić, ale wymienić też refleksje na temat życia firmy. Przeważnie na takiej wycieczce przebywa 10-12 osób. Niewielka liczba uczestników stanowi gwarancję dobrej zabawy, równocześnie zapewniając pełen komfort przebywania na urlopie. Jeśli jednak zajdzie taka potrzeba możliwe jest również wykupienie wyjazdu przeznaczonego dla większej grupy osób. Wyjazdy realizowane w takiej formie są dobrą okazją do networkingu. Pozwalają na zapoznanie się z osobami z odległych działów, a także swobodną wymianę idei. Taka wycieczka zorganizowana także może się okazać bardzo udana pod warunkiem, że zostanie zaplanowana z uwzględnieniem wszystkich elementów wpływających na komfort uczestników. Również wielkość budżetu ma wpływ na to, w jaki sposób zostanie zorganizowany wyjazd. Szczegóły oferty dopasowujemy do założonych celów tak, aby w pełni odpowiadały zapotrzebowaniu klientów. Wyjazdy grupowe dla firm dopasowujemy do wytycznych zgłoszonych przez członków konkretnej organizacji, co daje gwarancję dobrej zabawy uczestnikom.

Najciekawsze kierunki

Planując wakacje zorganizowane, staramy się wybierać kierunki, które charakteryzują się szczególną atrakcyjnością. Wśród nich znajduje się wiele ciekawych destynacji. Są one egzotyczne, a także często trudno dostępne. Dużą popularnością wśród turystów cieszy się możliwość odwiedzenia Azji Południowo-Wschodniej, która słynie z pięknych, egzotycznych krajobrazów i fascynującej kultury. Również pogoda w tamtym rejonie świata zazwyczaj dopisuje. Wczasy zorganizowane w Tajlandii, Birmie i Kambodży cieszą się wyjątkowym powodzeniem. Zwiedzanie tych krajów pozwala nie tylko wiele się dowiedzieć, ale także skutecznie odpocząć od codziennych obowiązków, na przykład na rajskich plażach. Wielką atrakcją jest także możliwość odwiedzenia Japonii, która stanowi bardzo ciekawe połączenie nowoczesności z tradycją. W kwietniu można podziwiać w tym kraju drzewa wiśniowe obsypane różowymi płatkami. Również położone na Bliskim Wschodzie kraje intrygują turystów i są przez nich chętnie odwiedzane. Chociaż państwa takie, jak Iran i Izrael różnią się od siebie kulturowo, bez wątpienia oba są bardzo malowniczymi miejscami. Charakteryzuje je również wyjątkowo bogata historia, tylko pozornie bardzo różna. Wycieczki zorganizowane do tego regionu cieszą się szczególnie dużą popularnością. Bliżej zlokalizowane atrakcje turystyczne leżą na Bałkanach, które stanowią ciekawy kierunek zwiedzania zarówno dla osób, które chcą na własne oczy zobaczyć miejsca, które noszą ślady wojny, jak i miłośników pięknych krajobrazów oraz lazurowego morza. Dla turystów czujących się dobrze w chłodnym klimacie najlepszą opcją jest wykupienie wycieczki do Finlandii lub na Spitsbergen. To także bardzo ciekawe destynacje, chociaż na pewno również przełamujące schematy. Wakacje nie kojarzą się przeważnie z niską temperaturą. Organizacja wyjazdów integracyjnych w tak egzotyczne miejsca bez wątpienia sprawi pracownikom dużą przyjemność i zwiększy ich zaangażowanie w życie firmy.

Dlaczego skorzystać z naszej oferty?

Wycieczki zorganizowane przez nasze biuro podróży mają wiele zalet. Wybór takiej opcji wiąże się z licznymi korzyściami. Nie trzeba samemu podejmować decyzji dotyczących szczegółów wyjazdu, ponieważ zajmują się tym specjaliści, którzy zgromadzili niezbędny "know-how", a także posiadają bogatą sieć kontaktów w różnych lokalizacjach. Nasze biuro podróży powstało z pasji. Stworzyliśmy je, aby spopularyzować kierunki, które sami dobrze poznaliśmy podczas licznych wypraw. Zdobyte doświadczenie bywa bardzo pomocne w wielu sytuacjach, szczególnie w przypadku, gdy wyjazdy odbywają się do bardzo odległych i egzotycznych miejsc. Dlatego wycieczki zorganizowane za granicę wiążą się z możliwością odwiedzenia licznych atrakcji, a ich program jest szczelnie zapełniony. Odwiedzamy często niebanalne miejsca, nie zawsze znajdujące się na najczęściej uczęszczanym szlaku turystycznym. Osoby, które cenią świeże podejście do podróżowania, na pewno się nie zawiodą różnorodną ofertą, jaką stworzyliśmy dla naszych klientów. Organizacja wyjazdów firmowych wiąże się ze szczególnie dużą ilością wyzwań, dlatego staramy się w maksymalnym stopniu odciążyć zamawiających od konieczności zajmowania się szczegółowymi kwestiami związanymi z planowaniem wakacji. Wycieczki integracyjne są ciekawym rozwiązaniem, które może poprawić jakość stosunków między pracownikami, a w dalszej kolejności również przełożyć się na zyski firm. Dbanie o to, aby w organizacji panowała dobra atmosfera stanowi ważny element budowania sukcesów w zespole. Wybierając biuro podróży, warto mieć na uwadze nowoczesne podejście do prowadzenia biznesu i możliwość komunikowania się online. Także w tym zakresie pozytywnie się wyróżniamy. Mamy świadomość, że współcześnie klienci coraz bardziej cenią możliwość swobodnej komunikacji w czasie rzeczywistym. Staramy się uwzględniać takie potrzeby i działać w sposób zgodny z duchem czasu. Stawiamy na najwyższą jakość realizacji usług, co umożliwia zapewnienie naszym klientom niesamowitych przeżyć, które zapamiętują na długie lata. Wyjazd z Aliena Tours to gwarancja doskonałej zabawy.

 

Jesteś zainteresowany wyjazdem prywatnym? Skontaktuj się z nami