TAJLANDIA DREAM TRIP

Tajlandia Dream Trip z dziewczynami, które kochają kitesurfing jest synonimem wymarzonych i szalonych wakacji! Wchodzisz w to?

TAJLANDIA DREAM TRIP- Wyjazd kobiecy

Termin wyprawy:

Koszt:

09.02 - 21.02.2024

11 900 zł

Informacje o wyprawie


Kasia Jaklewicz, dziennikarka, podróżniczka, kitesurferka, organizatorka wyjazdów sportowych dla kobiet, zaprasza na niezwykłą podróż po Tajlandii. 

 

Tajlandia Dream Trip to jej autorska wyprawa po tym kraju. Program tego wyjazdu to owoc niezliczonych wyjazdów Kasia do Azji Południowo Wschodniej, zwłaszcza Tajlandii, najpierw w roli turystyki, a potem - pilotki po Tajlandii i Kambodży. A wszystko to wzbogacone doświadczeniami w roli organizatorki kultowych, sportowych wyjazdów dla kobiet pod marką “Dziewczyny, które kochają kitesurfing”.


Tajlandia Dream Trip - nazwała właśnie tak, bo to owoc jej marzeń, aby stworzyć “szyty na miarę” wyjątkowy, fascynujący i aktywny program wyjazdu do Tajlandii, wyróżniający się na tle masowych wycieczek, oferowanych przez wielkie biura.
 

Ten wyjazd pozwoli obejrzeć, dotknąć i posmakować Tajlandii. Podczas tej wyprawy odwiedzimy spektakularne pałace Bangkoku, egzotyczne, buddyjskie świątynie i słynne “pływające markety”. Skosztujemy epickiego, tajskiego street foodu w sprawdzonych miejscówkach, gdzie dosłownie za grosze można doświadczyć eksplozji smaków. Spróbujemy egzotycznych owoców, których nigdy nie widziałyście oraz (opcja dla odważnych) pieczonych owadów. Wypijemy drineczka na dachu drapacza chmur, z oszałamiającym widokiem na Bangkok z wysokości kilkuset metrów, ale też zaszalejemy podczas ulicznej imprezy na Khao-San Road - jednej najbardziej kultowych, imprezowych ulic na świecie.

Dalej, udamy się do słynącego z pysznego jedzenia i pięknej przyrody Chang Mai. Tam, podczas warsztatów kulinarnych nauczymy się przyrządzać aromatyczne curry i wybitny makaron pad - thai, a tutejsze masaże (nie przesadzamy) odmienią Wasze życie. Na jeden dzień zaszyjemy się w dżungli, podziwiać przyrodę i… dodać sobie troszkę adrenaliny podczas raftingu na tutejszych, rwących rzekach. A wieczory będziemy kończyć integracją w rooftop barach albo buszowaniem po nocnych marketach.

Na wyspie Koh Phangan doświadczymy z kolei chillu na rajskich plażach, pijąc kokosa w hamaku pod palmami. Będzie okazja, żeby popływać na kite’cie lub posnorklować. Za dnia będziemy eksplorować tutejsze plaże, wodospady, dżunglę i urocze miasteczka, a wieczorami udamy się na legendarne street - party, gdzie drinki serwuje się w… wiaderkach!

Na koniec odwiedzimy słynny kurort Pattaya, by ostatni raz przed wylotem poleżeć na plaży, kupić pamiątki, zjeść aromatyczne zielone curry. Ale przede wszystkim, poświęcimy tu czas na wizytę w rezerwacie słoni, żeby móc z bliska i w naturalnym środowisku zobaczyć te piękne, majestatyczne zwierzęta, będące symbolem Tajlandii.  

Kameralna grupa 9-11 osób!

Program

13 DNI

 

1

15:45 - wylot z Warszawy (liniami Qatar Airlines z przesiadką w Doha - 3h na przesiadkę)

2

12:40 - przylot do Bangkoku (lecimy największym na świecie samolotem pasażerskim Airbus A380)

15:00 - 17:00 - zakwaterowanie w hotelu, przerwa

17:00 - wyjście na miasto, wjedziemy na najwyższy budynek w Bangkoku by podziwiać zachód słońca i napić się drinka na wysokościach a następnie udamy się na ulicę Khao San - miejsca z najlepszym street foodem, barami, restauracjami i klubami z muzyką na żywo. Opcja zostania tam do późnych godzin nocnych lub powrót do naszego hotelu.

3

07:00 - 12:00 - śniadanie, czas wolny na regenerację, wymianę pieniędzy

12:00 - 18:00 - zwiedzamy najatrakcyjniejsze zabytki Bangkoku, jak: Wielki Pałac Królewski (dawna siedziba królów tajskich), świątynia Szmaragdowego Buddy z najbardziej czczonym w kraju posągiem, rejs po rzece Chao Phraya oraz po sieci kanałów, aby dotrzeć do różnych zakamarków miasta

19:00 - idziemy ponownie bawić się na ulicy Khao San, możliwość skorzystania także z prawdziwego tajskiego masażu

4

06:30 - 07:15 - śniadanie

07:15 - 19:00 - jedziemy na słynny bazar na czynnych torach kolejowych, gdzie regularnie przejeżdża pociąg, następnie zobaczymy kolejny targ, tym razem pływający i oczywiście my również popłyniemy łódką, w międzyczasie obiad, w drugiej części dnia zwiedzamy Bangkok: świątynia Wat Pho - najstarsza świątynia w Bangkoku słynąca z ogromnego posągu leżącego Buddy, położona nad rzeką świątynia Wat Arun (świątynia z charakterystyczną wieżą, po wdrapaniu na którą można podziwiać panoramę okolicy) oraz położona na wzgórzu świątynia Wat Saket

19:00 - zabawa na ulicy Khao San :)

5

07:00 - 10:00 - śniadanie

10:00 - transfer na lotnisko w Bangkoku

13:30 - 14:50 lot na północ Tajlandii, do Chiang Mai, miasta stanowiącego doskonałą bazę wypadową w pobliskie góry.

16:00 - 18:00 - zakwaterowanie w hotelu, obiad

18:00 - zwiedzanie Wat Phrathat Doi Suthep - jednej z najwspanialszych świątyń buddyjskich w północnej Tajlandii. Każdego roku przybywają do niej tysiące Tajów ze względu na znajdujące się tu relikwie Buddy.

19:00 - wyjście na miasto, zabawa, możliwość skorzystania z masażu

6

07:00 - 09:00 - śniadanie

09:00 - 13:00 - wycieczka w góry Thanon Thong Chai, które są końcówką południowej części Himalajów i znajduje się tu najwyższy szczyt Tajlandii Doi Inthanon (2565 m n.p.m.), spływ raftingowy po rzece Mae Taeng. Rzeka ma spokojne jak i bardziej rwące odcinki.

13:00 - 18:00 - weżmiemy udział w kursie gotowania tajskich dań :)

19:00 - wieczór jak zwykle, czyli jedzenie i picie :)

7

07:00 - 09:00 - śniadanie

09:00 - transfer na lotnisko w Chiang Mai

11:50 - 16:25 - przelot na  wyspę Koh Samui  z przesiadką w Bangkoku

17:30 -18:30 transfer łódkami na pobliską wyspę Koh Phangan porośniętą gajami kokosowymi i słynącą z imprez na plaży w blasku księżyca

19:00 - zakwaterowanie w bungalowach, wyjście na jedzenie i picie, bawimy się lokalnie :)

8

08:00 - 10:00 - śniadanie

10:00 - 18:00 - plażing :) dla chętnych kitesurfing

19:00 - wieczorne wyjście do barów w okolicach plaży Haad Rin - drinki na wiaderka, neonowe koszulki i trochę szaleństwa :)

9

08:00 - 10:00 - śniadanie

10:00 - 17:00 - rowerowy trip po wyspie :) odkryjemy wodospady, rajskie plaże i dżungle

19:00 - wieczorne wyjście na tajski boks lub lokalne show w zależności co się będzie działo

10

08:00 - 09:00 - śniadanie

09:00 - 14:00 - wycieczka na okoliczne wysepki połączona z nurkowaniem

14:30 -  wypłynięcie z Koh Phangan do Koh Samui

17:55 - 19:10 lot z Koh Samui do Bangkoku

20:00 - 21:30 przejazd z lotniska w Bangkoku do Pattaya

21:30 - zakwaterowanie w hotelu, kolacja, piwo w pubie przy plaży

11

08:00-10:00 śniadanie

10:00 - 18:00 - odpoczynek w Pattaya, hotel położony nad samym morzem z prywatną najpiękniejszą plażą w Pattaya (Paradise Beach). Robimy to co chcemy, możliwość popłynięcia na jedną z pobliskich wysepek, wypożyczenia rowerów lub motorowerów i pojeżdżenia po okolicy

19:00 - wieczorne wyjście na night market

12

Jest to nasz ostatni dzień nad morzem. Mocno rekomendujemy pojechanie na wycieczkę do Sanktuarium słonii (takich miejsc w Tajlandii są tylko 4 - słonie w nich nie są przywiązane sznurami, nie są one tresowane, nie jeździ się na nich, ale karmii i kąpie z nim, są to słonie będące na wolności na terenie rezerwatu) - wycieczka w godzinach 12:30-17:30. Oczywiście można ten dzień spędzić na plaży lub w ogrodach hotelu na leżaku obserwując cudowne morze :)

20:00 - po kolacji wyjazd na lotnisko do Bangkoku
13

01:50 - wylot do Warszawy (z przesiadką)

12:05 - przylot do Warszawy

Cena obejmuje

W CENIE:

 • lot samolotem na trasie Warszawa - Bangkok - Warszawa (z przesiadką w Doha)
 • loty lokalne (Bangkok - Chang Mai, Chang Mai - Koh Samui oraz Koh Samui - Bangkok
 • przejazdy naszymi busami po Tajlandii oraz łódkami
 • zakwaterowanie w hotelach 3/4-gwiazdkowych, domkach (nad morzem) w pokojach dwuosobowych lub jednoosobowych za dopłatą (9 nocy)
 • wyżywienie typu śniadania (ilość 9)
 • powitalny gift - pack dla każdej uczestniczki
 • konkursy z atrakcyjnymi narodami: ubrania, gadżety etc.
 • zwiedzanie miejsc na terenie Tajlandii zgodnie z programem w języku polskim (tłumaczenie przewodników lokalnych mówiących po angielsku)
 • opiekę organizatora lub pilota oraz przewodników miejscowych
 • ubezpieczenie od kosztów leczenia (15 tys. Euro) oraz od następstw nieszczęśliwych wypadków (3 tys. Euro) i od następstw chorób przewlekłych  - wariant Standard, szczegóły tutaj
 • składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
 • składka na Turystyczny Fundusz Pomocowy

 

DODATKOWE KOSZTY:

 • bilety wstępu do wszystkich odwiedznych miejsc oraz wszystkie wycieczki i zajęcia fakultatywne - 290 USD
 • pozostałe wyżywienie - około 200 USD
 • opcja wykupienia noclegów w pokoju jednoosobowym - 2000 PLN
 • inne wydatki typu: woda, alkohol, słodycze, pamiątki - według potrzeb i uznania
 • ewentualne testy PCR/antygenowe przed wyjazdem, w trakcie lub po powrocie

Ważne informacje

ZANIM DOKONASZ REZERWACJI

 

 • wyjazd przeznaczony jest tylko dla kobiet
 • W wycieczce mogą brać udział tylko osoby pełnoletnie.
 • Należy posiadać paszport ważny co najmniej 6 miesięcy od daty opuszczenia Tajlandii.
 • W przypadku posiadania innego nazwiska niż w paszporcie (np. nazwisko panieńskie) należy podać nazwisko z paszportu przy wypełnianiu rezerwacji
 • Wiza do Tajlandii nie jest wymagana.
 • Minimalna liczba uczestników: 9.
 • Zaliczka wynosi 30% wartości wycieczki i należy ją wpłacić do 5 dni od zrobienia rezerwacji na rachunek bankowy Organizatora, natomiast jeśli do wyjazdu pozostało mniej niż 60 dni wówczas wymagane jest 100% wpłaty w ciągu 1-5 dni (w zależności od czasu pozostałego do rozpoczęcia wyjazdu). Pozostała kwota jest płatna na 60 dni przed rozpoczęciem wycieczki.
 • Masz prawo do rozwiązania umowy o udział w imprezie turystycznej w każdym momencie przed jej rozpoczęciem za stosownym potrąceniem:
  - 30% ceny wycieczki, gdy powiadomienie nastąpi do 91 dni przed dniem rozpoczęcia wycieczki;
  - 50%, gdy powiadomienie nastąpi między 90 a 45 dniem przed dniem rozpoczęcia wycieczki;
  - 80%, gdy powiadomienie nastąpi między 44 a 1 dniem przed dniem rozpoczęcia wycieczki;
  - 100%, gdy rezygnacja nastąpi w dniu Imprezy lub Klient nie stawi się na czas w miejsce rozpoczęcia imprezy turystycznej.
 • Warunki wjazdu do Tajlandii dostępne są tutaj: https://www.gov.pl/web/tajlandia/koronawirus-sars-cov-2

 

Masz dodatkowe pytania? Sprawdź FAQ

Pogoda

30°C 40°C
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII